Політика

Кандидатам в президенти варто було спрямувати частину виборчих бюджетів на боротьбу з сепаратизмом – Доній

 Народний депутат України, уповноважений депутатської групи «Суверенна європейська Україна» Олександр Доній вважає, що кандидатам у президенти України варто було б виділити частину виборчих бюджетів на боротьбу з сепаратизмом на південному сході України.

 «Ось дивлюся на всюдисущі передвиборчі білборди, і спочатку не зрозумів, що ж мене дратує в нинішній передвиборній рекламі. Потім зрозумів: невже не можна було кандидатам десяту частину своїх агітаційних бюджетів кинути на агітпродукцію для Сходу і Півдня? Разом можна було випустити кілька мільйонів листівок і газет. Там же населення часто просто не має доступу до правдивої інформації», – зазначив Олександр Доній.

 За його словами, він розуміє необхідність передвиборних телероликів, білбордів, листівок та іншого, оскільки це дійсно важливо, проте він все одно дотримується позиції, що частину бюджетів можна було б спрямувати на більш важливу справу.

 «Десяту частину своїх бюджетів Ви ж могли кинути на загальнонаціональну справу? На те, що зараз є більш актуальним?? На боротьбу з сепаратизмом і російською агресією?», – підсумував Олександр Доній.

Читайте також:

Коментувати