Ситуація на Південному Сході України

У Луганську зробили дві показові дільниці для російських журналістів

 У Луганську організували дві показові дільниці, куди звезли всіх бюджетників для імітації масовості голосування на «референдумі» – ЗМІ.

 Ні в Луганську, ні в Луганській області немає ніяких черг до виборчих дільниць для голосування на “референдумі“, навпаки – всі дільниці пустують, окрім двох, створених спеціально для російського телебачення. Про це, як повідомляє Українська правда, заявив луганський журналіст і блогер Сергій Іванов.

Читайте також:  Невиконання мінських угод: Володимир Путін заперечує відповідальність Росії

 «У Луганську організували дві показові дільниці, куди звезли всіх бюджетників для імітації масовості голосування. Решта пустують. Я тільки що дзвонив в школу, в якій колись навчався, – там зовсім порожньо, ніхто голосувати не прийшов», – заявив Іванов.

 За його словами, “люди прийшли б і проголосували проти "Луганської народної республіки", але не йдуть – бояться. Весь Луганськ заляканий людьми з автоматами“.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

 Також Іванов зазначив: по області їздить “спеціальна масовка, сформована з числа бюджетників і вільнонайманих. “Бюджетників зігнали з комунальних підприємств, які перебувають у підпорядкуванні луганських чиновників, що підтримують терористів“, а їздять вони по регіону, «щоб телеканал Russia Today або пропагандист російського «Першого каналу» Діма Кисельов видали ввечері "правильну" картинку про голосування на сході України».

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 “Наприкінці референдуму можна буде зіставити відео. Думаю, побачимо одних і тих же людей, які голосують на різних дільницях, – підкреслив Іванов. Зараз, за його словами, в області працюють багато представників російських ЗМІ, а 700 – кілометровий кордон Луганської області з Росією абсолютно відкритий.

 Джерело: УНІАН

Читайте також:

Коментувати