Ситуація на Південному Сході України

Сепаратисти можуть зруйнувати економіку Донбасу – МЗС Швеції

В недалекому майбутньому Донецьку і Луганську області чекають досить сумні економічні наслідки. Таку думку висловив Карл Більдт, міністр закордонних справ Швеції. Ситуацію на сході України шведський міністр прокоментував в соцмережі «Твіттер».

«Метушня, обумовлена ​​діяльністю сепаратистів і проросійських бандитських формувань, ризикує повністю зруйнувати економіку Донбасу. Трагедія наближається», – попередив Карл Більдт.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

Раніше глава МЗС Швеції поділився думкою і про ситуацію з Кримом. За його словами, окупований Крим повинен бути закритим для будь-якого законного бізнесу.

Варто відзначити, що сьогодні в Донецькій і Луганській областях проходять «референдуми» про статус регіонів. На голосування сепаратисти виносять питання про визнання «державної самостійності» двох самопроголошених територіальних одиниць – «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки».

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

Сьогоднішній «референдум» не буде єдиним на сході. Вже 18 травня на сході пройде другий «референдум» про приєднання самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» до РФ.

Читайте також:

Коментувати