Політика

Естонія наполягає на тривалій присутності в Прибалтиці сил НАТО

Естонія, яка входить до складу Євросоюзу і НАТО, наполягає на тривалій присутності сил Північноатлантичного альянсу в Балтійському регіоні для захисту від Росії. Влада цієї країни розглядає війська Північноатлантичного альянсу як засіб залякування проти російської агресії.

Про це заявив прес-секретар естонського міністерства оборони Артур Югасте в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, опублікованому напередодні. За словами Артура Югасте, довгостроковий прихід союзників в Балтику міг би заспокоїти місцеве населення і "слугувати потужним засобом залякування проти будь-якого можливого агресора".

Читайте також:  Данилюк назвав телеміст за участю «Росія24» та «NewsOne» "дешевою маніпуляцією"

Представник естонського оборонного відомства уточнив, що йдеться не стільки про дислоційованість військ НАТО, скільки про створення баз військового постачання "для скорочення логістичного ланцюжка у разі раптового виникнення кризової ситуації".

Варто відзначити, що раніше керівництво НАТО відмовлялося від розміщення солдатів і боєприпасів у східноєвропейських країнах, що входять до складу блоку.

Читайте також:  "Наша позиція не може змінитися": Дмитро Пєсков прокоментував рішення Міжнародного трибуналу по українським морякам

Читайте також:

Коментувати