Політика

У Тимошенко одна мета – перемога на виборах, – Луценко

 Ю. Луценко: зараз оточення Ю. Тимошенко не витримує жодної критики.

   Я не міняв політичного табору перед президентськими виборами, оскільки не належав ні до одного з них. Про це сказав у Кременчуці лідер “Третьої Української Республіки” Юрій Луценко, передає УНН з посиланням на прес-службу ТУР.

 “Ми багато через що пройшли разом з Юлією Володимирівною, але зараз її оточення не витримує жодної критики”, — зауважив Луценко.

 Відповідаючи на питання про те, що нинішня українська влада, на думку журналістів, свідомо чи мимоволі сприяє зриву виборів, політик категорично відкинув подібні припущення. “Відповім вам так: в.о. президента Турчинов на своєму місці робить все, щоб не зірвати вибори. Часто навіть на шкоду партійним інтересам. У нього держава на першому місці. Він планує передати новому президентові всю материкову Україну, без втрачених частин”, — сказав Луценко.

 Немає в нього істотних претензій і до прем’єра. “Прем’єр Яценюк теж діє не в партійних інтересах, а в державних. Зараз Арсеній Петрович на своєму місці і робить усе, що може”, — сказав політик.

 “Щодо Юлії Володимирівни, то у неї одна мета — перемога на виборах, і вона поводить себе як кандидат у президенти. У неї суто персональні інтереси”, — нагадав лідер “Третьої Української Республіки”. Однак він не вважає, що нинішня відмова від об’єднання зусиль буде мати катастрофічні наслідки. “Я пам’ятаю, як в 2009-му році найбільшим злом для Юлії Володимирівни був Арсеній Петрович Яценюк, а через рік він став дуже потрібним для керівництва партії “Батьківщина”, — нагадав Луценко.

 За його словами, після 25 травня обов’язково настане 26-те, коли треба буде думати про створення коаліційного уряду. Саме з цієї причини потенційні союзники повинні, на його переконання, відмовитися від війни на взаємне знищення, а об’єднати свої зусилля з урахуванням уроків 2004 року.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати