Окупація Криму

МЗС України оприлюднило коментар щодо недопуску Джемілєва до Криму

 М. Джемільову помстилися за його позицію щодо невизнання псевдореферендума і анексії Криму – МЗС.

    Департамент інформаційної політики МЗС України оприлюднив коментар щодо недопуску Мустафи Джемілєва на територію Автономної Республіки Крим, у якому йдеться про те, що заборона лідеру кримських татарів потрапити на свою рідну землю є викликом російської влади "всьому цьому багатостраждальному народу", повідомляє УНН.

 "Поза всяким сумнівом – це помста Мустафі Джемілєву за його чітку і безкомпромісну позицію щодо невизнання псевдореферендуму та анексії Криму, намагання придушити національно-визвольний рух кримськотатарського народу. Переконані, що, не зламавшись під час сталінських депортацій, кримські татари здатні дати гідну відсіч і його теперішнім послідовникам в Росії", – наголосили у МЗС.

 "Ця провокація, здійснена на території України, в Автономній Республіці Крим, є грубим порушенням всіх міжнародних і двосторонніх українсько-російських угод, черговим проявом ксенофобії, шовінізму та національної нетерпимості, властивих нинішньому російському режиму", – додали у зовнішньополітичному відомстві.

 "Україна підтримувала і завжди підтримуватиме якнайширшу національну і культурну автономію кримських татарів на їх історичній батьківщині – в Криму, і продовжуватиме докладати для цього всіх можливих зусиль, в тому числі в рамках міжнародного співробітництва". – йдеться у коментарі МЗС.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати