Політика

ЄС повинен прискорити введення безвізового режиму – Балога

 Як зазначив народний депутат України Віктор Балога, політичні заяви з вуст європейських лідерів зі словами підтримки – це добре, однак на ділі народ не відчуває від цього ніякої користі. Як вважає політик, те, що реально необхідно Україні – це чітка позиція лідерів передових країн в Європи з вимогою до ЄС прискорити процес введення безвізового режиму. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

 За його словами, такий крок дасть більше переваг до єднання країни, ніж військова допомога. Віктор Балога переконаний, що не тільки на Сході, але і в Криму після цього не захочуть мати російські паспорти, за якими без віз можна подорожувати хіба що в Гондурас.

 «Як тільки Україна отримає безвізовий режим, російські паспорти більше не будуть нести нам ніякої загрози. Швидше навпаки – у прикордонних регіонах Російської Федерації істотно зросте кількість бажаючих стати українцями», – підкреслив Віктор Балога.

 Саме тому, як сказав політик, окрім фінансової підтримки, Європейському союзу необхідно також йти на зустріч в питанні безвізового режиму.

Читайте також:

Коментувати