Політика

ЄС повинен прискорити введення безвізового режиму – Балога

 Як зазначив народний депутат України Віктор Балога, політичні заяви з вуст європейських лідерів зі словами підтримки – це добре, однак на ділі народ не відчуває від цього ніякої користі. Як вважає політик, те, що реально необхідно Україні – це чітка позиція лідерів передових країн в Європи з вимогою до ЄС прискорити процес введення безвізового режиму. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також:  Парубій і голови фракцій Ради прибули на зустріч із Зеленським

 За його словами, такий крок дасть більше переваг до єднання країни, ніж військова допомога. Віктор Балога переконаний, що не тільки на Сході, але і в Криму після цього не захочуть мати російські паспорти, за якими без віз можна подорожувати хіба що в Гондурас.

 «Як тільки Україна отримає безвізовий режим, російські паспорти більше не будуть нести нам ніякої загрози. Швидше навпаки – у прикордонних регіонах Російської Федерації істотно зросте кількість бажаючих стати українцями», – підкреслив Віктор Балога.

Читайте також:  Втручання у вибори в США: Ситник назвав звинувачення Луценка абсурдом

 Саме тому, як сказав політик, окрім фінансової підтримки, Європейському союзу необхідно також йти на зустріч в питанні безвізового режиму.

Читайте також:

Коментувати