Політика

Влада зливає Донбас – Балога

 Народний депутат України Віктор Балога звернув увагу на те, що сепаратисти з терористами планують вже 11 травня провести референдум у Донецькій області, в той час як влада, зі слів лідера парламентської фракції «Батьківщина» Сергія Соболєва, 11 травня планує тільки приймати якесь рішення щодо легітимного всеукраїнського референдуму.

Читайте також:  Досі не відомо, хто буде ведучим дебатів Порошенка і Зеленського на НСК “Олімпійський”

 «Питання – ми знову зібралися святкувати, або свідомо даємо Донбасу добро на вихід зі складу України? Вибачте, але складається враження, що завдання такого «стратегічного розрахунку – лити крокодилячі сльози про втрату території після того, як країна повернеться з першотравневих городів і дач», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також:  Вакарчук представив свою новостворену партію «Голос»

 Як зазначив Віктор Балога, багато часу для прийняття рішення про референдум не потрібно, однак замість цього, сьогодні, 29 квітня, роботу парламенту перетворили на «політичне ток-шоу».

 «Висновок один – це робиться свідомо, щоб потім піти ще на великі поступки Росії. А якщо говорити без дипломатії – просто зливають Донбас», – підсумував нардеп.

Читайте також:  "Наша позиція не може змінитися": Дмитро Пєсков прокоментував рішення Міжнародного трибуналу по українським морякам

Читайте також:

Коментувати