fbpx
Економіка

Легальна робота – запорука впевненості у завтрашньому дні

  Рівень надходження податку на доходи фізичних осіб у бюджет знаходиться у прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати. На сьогодні втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати великі. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не «в конвертах», а офіційно, бо саме у такому випадку місцевий бюджет має стабільні надходження.

 Працівниками ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області приділяється особлива увага виявленню схем та механізмів невиплати заробітної плати, погашенню заборгованості та перерахуванню податку на доходи фізичних осіб у бюджет, оформленні найманих працівників відповідно до чинного законодавства. Звертається увага керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців на обов’язковому оформленні трудових відносин із найманими працівниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.

Читайте також:  Спрощена процедура реєстрації безробітних

 Також керівництво інспекції брало участь у двох засіданнях Донецької міської ради з питань заборгованості по заробітній платі.

 Шановні керівники! Не залишайте людей, які працюють поруч з вами кожен день без соціальних гарантій! Пам’ятайте, що від розміру та своєчасності виплати заробітної плати залежить не тільки стабільність надходжень до місцевих бюджетів, а й підвищення добробуту кожного громадянина країни.

Читайте також:  Компенсація юридичним особам за пошкоджене майно в Дії.

 Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним. Суспільство має зрозуміти, що легалізації заробітної плати альтернативи немає.

 Про випадки отримання заробітної плати «в конвертах» можна повідомити за телефоном: 210-52-31.

За матеріалами: ДПІ у Київському районі м. Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області

Читайте також: