Ситуація на Південному Сході України

Луганськ і Донецьк. У соцмережах пишуть про можливі провокації під час сьогоднішніх масових акцій

До подій, що відбуваються в Луганську і Донецьку, прикута увага багатьох жителів не тільки України, але й інших країн. Те, що відбувається сьогодні на південному сході країни, Україна не переживала жодного разу за роки своєї незалежності. Ще вчора в ЗМІ писали про те, що в четвер, 17 квітня, в Луганську і Донецьку відбудуться акції за єдність України. Захід в Луганську проходить в даний момент, а в Донецьку мітинг запланований на сьогоднішній вечір.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 У соціальних мережах багато пишуть про те, що в ході сьогоднішніх мітингів можливі провокації, причому деякі користувачі соцмереж бояться, що акції можуть призвести до сутичок між людьми, що мають різні погляди на майбутнє України.

 У ЗМІ з’явилася заява керівника прес-служби східного штабу «Правого сектора» Ігоря Мосійчука, що повідомив, що в Луганську можлива провокація проти проросійськи налаштованих громадян. Ігор Мосійчук зазначив, що під час провокаційних дій не виключено застосування зброї, що може призвести до жертв.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

 ЗМІ Луганська повідомляють, що мітинг на підтримку єдиної України відбувся біля одного з корпусів Луганського національного університету імені Т. Г. Шевченка. Захід зібрав близько тисячі осіб.

Читайте також:

Коментувати