УПЛ 19-й тур. «Динамо» – «Шахтар». Гірники впевнено перемагають. Відео голів

Головним матчем перенесеного 19-го туру був поєдинок «Динамо» – «Шахтар».

Донецький клуб ще міг продовжити боротьбу за золоті медалі, а ось кияни могли зробити подарунок «Дніпру», змусивши «Шахтар» втратити очки.

Проте в черговий раз київський клуб показав, що не здатний грати з більш сильним клубом. Незважаючи на те, що «Шахтар» останнім часом виглядає не дуже, «Динамо» не змогло нічого протиставити своєму супернику.

Матч «Динамо» – «Шахтар» завершився впевненою перемогою гірників з рахунком 2:0. Обидва голи на рахунку Луїса Адріано. Рахунок в матчі був відкритий на 11-й хвилині. З усією обороною динамівців розібралися два бразильці – Тайсон і Адріано. Другий гол був забитий на 34-й хвилині. Віда вибив м’яч, але влучив прямо в Косту, від якого круглий відскочив до Адріано, і бразилець зробив дубль. Однак на повторі було видно, що форвард «Шахтаря» був все ж в офсайді.

У підсумку «Динамо » не змогло нічого показати , дозволивши донецькому клубу впевнено взяти три очки.