Політика

Акції на південному сході України управляються російським ГРУ, – “Інформаційний Опір”

 Д. Тимчук: екстремістські акції на сході України ініціюються Головним Развідуправлінням ГШ ЗС РФ.

   За оперативними даними групи “Інформаційний Опір”, нинішні екстремістські акції в південно-східних регіонах України ініціюються і управляються мережею координаторів Головного розвідуправління ГШ ЗС РФ. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук, передає УНН.

 "Ідентифіковано співробітників російського ГРУ, які здійснювали сценарій захоплення органів влади та блокування українських військових частин у Криму в березні ц.р.

 Раніше, як ми повідомляли, групи цих співробітників ГРУ були вивезені з Криму в Ростов-на-Дону. Метою нинішніх акцій є захоплення якомога більшої кількості будівель місцевих органів влади і силових структур до 17 квітня, тобто до зустрічі в Женеві представників України, Європейського Союзу, США та Росії з врегулювання кризи в нашій країні.

 За планом російського боку, це дасть можливість Росії заявляти про відсутність контролю за ситуацією в Україні з боку української влади, а також про її нелегітимність в очах значної частини населення", – вважає Тимчук.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати