Політика

У Росії скаржаться, що НАТО не дбає про Україну

Російська Федерація скаржиться на те, що останнім часом не почула від представників НАТО «конструктивного порядку або турботи по нормалізацію кризи в Україні». Про це стало відомо з коментарів МЗС Російської Федерації, які були оприлюднені на офіційному сайті відомства.

«Останнім часом генеральний секретар НАТО досить активно висловлюється щодо Російської Федерації», – нагадали в МЗС РФ.

У Москві незадоволені тим, що генсек НАТО висловлюється про дії Росії «в конфронтаційному ключі». Зокрема, в НАТО активно згадують про «холодну війну».

Читайте також:  У ДБР підтвердили, що жодного кримінального провадження, де б фігурував Порошенко, не існує, - Петро Порошенко

«Постійні звинувачення генерального секретаря на нашу адресу лише переконують у тому, що в Північноатлантичному альянсі намагаються використовувати українську кризу для "згуртування рядів"», – упевнені в МЗС РФ.

У відомстві вважають, що НАТО збирається «згуртувати ряди» перед уявною зовнішньою загрозою державам – членам альянсу. Крім того, такі дії можуть бути спрямовані на підкріплення затребуваності Північноатлантичного альянсу в 21 -му столітті.

Читайте також:  ЦВК перерахувала голоси виборців на 50-му окрузі Донеччини

Російська сторона вважає, що представники Північноатлантичного альянсу хочуть «виступати в ролі ведучих поборників правових норм». Після цього в МЗС РФ знову заговорили про «кричущі дії екстремістських сил на території України». У Москві вважають, що представники НАТО «закривають очі» на дії «екстремістів» в Україні. Йдеться про дії, стверджують у МЗС РФ, які ведуть до розколу українського суспільства на «своїх і чужих».

Після цього російська сторона поскаржилася на те, що «протягом останніх місяців жодного разу не почула у висловлюваннях генерального секретаря НАТО конструктивного порядку або турботи про нормалізацію ситуації в Україні». У МЗС РФ кажуть, що чекали від НАТО пропозицій щодо запуску «інклюзивного політичного процесу», який був би заснований на демократичних цінностях, повазі прав людини.

Читайте також:  Представниця МЗС РФ Марія Захарова несподівано подякувала Україні

«Ми переконані, що такі заяви не сприяють деескалації напруженості навколо України», – підсумували в МЗС РФ.

Читайте також:

Коментувати