Політика

Кандидат в президенти Добкін виступає за збільшення самостійності регіонів

 Добкін виступає за збільшення самостійності регіонів шляхом децентралізації або федералізації.

  Кандидат у президенти України Михайло Добкін вважає, що влада повинна передавати владу територіям і не важливо, як це буде називатися – децентралізацією або федералізацією.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на презентації своєї передвиборчої програми.

Читайте також:  ЦВК визнала обраними вже 84 народних депутатів

"Я йду у владу, щоб передати владу на місця", – зазначив Добкін. За його словами, головне завдання після виборів – передача влади в регіони. "Можна по-різному це називати – децентралізація, федералізація, передача повноважень, найголовніше, що територіальні громади мають отримати владу на місцях", – зазначив він. Добкін вважає, що тільки сильне самоврядування може сприяти розвитку країни.

Читайте також:  ДБР відмовилось розсекретити інформацію про справи Порошенка

Крім цього Добкін запропонував ввести нові правила формування бюджетів усіх рівнів, що передбачають бюджетну автономію регіонів. Зокрема, Добкін пропонує залишати у місцевих бюджетах 100 % податку на прибуток підприємств, прибуткового податку, ренти та екологічного збору.

Крім того він повторив свій виборчий лозунг про надання російській мові статусу другої державної.

Читайте також:  Моряки мають бути звільнення негайно і без всяких передумов чи обмінів, - Ірина Геращенко

Як повідомляв УНІАН, делегати з’їзду Партії регіонів, який проходив 29 березня, прийняли рішення підтримати як єдиного кандидата від цієї політичної сили на посаду президента України екс-главу Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

За матеріалами: УНІАН

Читайте також:

Коментувати