Надзвичайні події та кримінальна хроніка

У підпалі Будинку профспілок підозрюються співробітники «Альфи» – Махніцький

 Під час прес-конференції 3-го квітня в. о. генерального прокурора України Олег Махніцький повідомив, що основною причиною пожежі, що сталася в Будинку профспілок, вважається підпал, влаштований співробітниками спецпідрозділу «Альфа».

 При цьому він зазначив, що на даний момент також перевіряються й інші версії, проте версія з причетністю співробітників «Альфи» зараз є основною.

 Водночас, як сказав глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко, в так званій антитерористичній операції, яку проводили співробітники «Альфи», було задіяно 108 бійців даного спецпідрозділу.

 «Всі вони висадилися на Будинок профспілок», – повідомив Валентин Наливайченко.

 Раніше глава СБУ вже говорив про те, що співробітники спецпідрозділів «Беркут» і «Альфа», які підозрюються в розстрілі протестувальників у період з 18 до 20 лютого, зараз переховуються на території Криму.

 Нагадаємо, що сьогодні відбулася прес-конференція за участю голови МВС Арсена Авакова, голови СБУ Валентина Наливайченка та голови ГПУ Олега Махніцького, які розповіли про те, як просувається розслідування злочинів проти активістів, скоєних під час революції.

Читайте також:

Коментувати