Політика

Уряд збирається ввести податок на багатство – Яценюк

Як повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виступу у Верховній Раді 27 березня, Кабінет міністрів планує ввести податок на багатство. За його словами, члени уряду вважають, що це необхідний захід і зараз розглядає кілька варіантів реалізації даного кроку, зокрема, оподаткування доходів по депозитах.

Читайте також:  Ірина Геращенко: «Допоки українці незаконно утримуються в Росії, ми маємо надати всебічну підтримку їхнім родинам»

 Як зазначив Арсеній Яценюк, у всіх країнах Європейського союзу пасивні доходи обкладаються.

 У той же час, прем’єр-міністр сказав, що в поточних умовах, якщо буде запроваджено оподаткування на доходи по депозитах, це призведе до того, що люди почнуть забирати свої депозити.

 «Тому ми прийняли рішення цього року не вводити оподаткування доходів за банківськими вкладами. І пропонуємо введення прогресивної шкали на доходи з громадян», – додав він.

Читайте також:  Арсен Аваков відкидає звинувачення Порошенка в тому, що поліція працювала на виборах проти нього

 За його словами, той, хто буде мати дохід у розмірі понад 300 тисяч гривень, буде змушений платити податок у розмірі 20 %, а у випадку більш 500 тисяч – 25 %.

 Таким чином, як повідомив Арсеній Яценюк, відповідний податок будуть оплачувати приблизно 300 тисяч українських громадян.

Читайте також:  Аваков написав листа до ЦВК стосовно незаконної реєстрації Клюєва на вибори до ВР

 «Ці 300 тисяч володіють фінансовим ресурсом, що становить 60 % від фінансових активів України», – зазначив глава уряду.

Читайте також:

Коментувати