Політика

Фракція «УДАР» вимагає розірвати військові контракти з РФ

 Під час виступу у Верховній Раді України, депутат фракції «УДАР» Ірина Геращенко заявила, що їх фракція вимагає, щоб український уряд якнайшвидше переглянув військову доктрину України і чітко прописав, що на сьогоднішній день головною загрозою для України є країна-агресор – Російська Федерація.

«Сьогодні наш фронт – економічний та інформаційний. Тільки так ми можемо перемогти країну-агресора. Сьогодні вся країна готова мобілізуватися і щось віддати для повернення Криму, який є українським», – зазначила політик.

Читайте також:  Це є вибір народу: Порошенко про четверте місце «Європейської Солідарності» на парламентських виборах

За її словами, підприємства, які займаються виробництвом військової техніки й устаткування, з подальшим експортом в Російську Федерацію, повинні розірвати будь-які контракти з цією країною. При цьому, як сказала Ірина Геращенко, уряд повинен подбати про те, щоб після цього люди не втратили свої робочі місця на цих підприємствах.

Читайте також:  Портнова покликали на допит у ГПУ

Як заявила нардеп, нова влада повинна звернутися до країн Європейського союзу, з проханням надати технічну допомогу і компенсацію для тих підприємств, які повинні будуть розірвати військові контракти з Російською Федерацією. 

«Будь-які наші контакти з Росією сьогодні повинні починатися з тези, що ми не визнаємо анексію Криму. Особливо це стосується політики народних депутатів України», – підсумувала Ірина Геращенко.

Читайте також:  Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу Куртом Волкером

Нагадаємо, що раніше представники ВО «Свобода» також заявили про необхідність припинити військову співпрацю з РФ.

Читайте також:

Коментувати