Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Українські прикордонники здатні утримати кордони держави недоторканними – Микола Литвин

Прикордонники мають достатньо зброї для забезпечення недоторканності кордонів України – заява.

   У прикордонників України достатньо сил і зброї, щоб утримати кордони держави недоторканними. Про це заявив голова Державної прикордонної служби України генерал армії Микола Литвин, передає УНН з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

 "Для нас важливо виконати свій обов’язок і утримати кордони держави недоторканими. У нас є для цього все необхідне – весь арсенал сил і засобів, які ми можемо використовувати, в тому числі зброя", – зазначив Литвин.

 Литвин, зокрема, перевірив готовність підрозділів Східного регіонального управління та резервів до дій в екстремальних умовах і виконання інших завдань. У рамках інспекції глава відомства відвідав підрозділи Харківського, Донецького, Одеського прикордонних загонів, а також особисто оцінив обстановку на другій лінії контролю в межах Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей.

 У рамках поїздки Литвин заслухав керівників Південного регіонального управління про стан справ на кордоні з невизнаною Придністровською Молдавською Республікою.

 Нагадаємо, в рамках операції "Рубіж" прикордонне відомство спільно з підрозділами ЗС України, МВС і СБУ посилило охорону даної ділянки з метою недопущення проникнення на територію держави екстремістськи налаштованих осіб, зброї та інших заборонених предметів.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати