Політика

«Партія регіонів» хоче повторити кримський сценарій в Херсоні – мер

Виконуючий обов’язки міського голови Херсона Володимир Ніколаєнко звинуватив депутатів від «Партії регіонів» у намірі влаштувати референдум. Йдеться про референдум, в рамках якого планується вирішити питання про приєднання до Російської Федерації. Про це Володимир Ніколаєнко розповів під час зустрічі з журналістами, передає «Українська правда».

Володимир Ніколаєнко зазначив, що після втечі екс-президента Віктора Януковича місцева «Партія регіонів» почала втрачати підтримку херсонського суспільства. Крім того, «регіонали» почали втрачати і колишні корупційні схеми.

«Зараз їх бажання повернути себе до влади пов’язані лише з розгортанням на півдні України таких сепаратистських рухів», – заявив в.о. міського голови Херсона.

У «Партії регіонів» бачать, що жителі Херсона зараз їх не підтримують. Саме тому, додав Ніколаєнко, стара влада орієнтується на «кримський сценарій».

Місцеві регіонали впевнені, міркує Ніколаєнко, що «якщо вони допоможуть Володимиру Путіну захопити Херсонську область і Херсон, то він на знак подяки залишить їх біля влади». Після цього Володимир Ніколаєнко запевнив, що у нього є відповідна інформація про розмови з депутатами від «Партії регіонів». Зокрема, в розмовах «регіоналів» переконують, що незабаром Херсон перейде до Російської Федерації. Крім того, регіоналам пообіцяли повернення влади.

В.о. міського голови сказав, що у нього є інформація щодо можливого винесення питання «референдуму» під час сесії міськради Херсона. Володимир Ніколаєнко сказав, що в Херсоні «жодна людина при здоровому глузді не винесе такого питання».

«Я хочу запевнити в тому, що в Херсоні не буде такого сценарію. Ми не дамо створити ніяких передумов для подальшого розколу України», – підкреслив мер Херсона.

Читайте також: