fbpx
Економіка

Мінсоцполітики не може перерахувати кошти на виплату пенсій українцям в Криму через блокування казначейських рахунків – Людмила Денисова

Кримчани не отримають українські пенсії через блокування казначейських рахунків – глава Мінсоцполітики.

  Міністерство соціальної політики України технічно не може перерахувати кошти на виплату пенсій українцям в Криму через те, що казначейські рахунки на півострові заблоковані, заявляє глава міністерства Людмила Денисова.

"Ні 17-го, ні 18-го березня ми не змогли профінансувати пенсії українським громадянам, які проживають в Криму, ми не маємо технічної можливості це зробити. Вони вважають себе вже іншою країною, вони відключилися від системи електронних платежів і казначейство не працює в рамках Державного казначейства України", – сказала вона журналістам у середу в Києві.

За її словами, щомісяця Україна перераховує більше 1 млрд грн на виплату пенсій в Криму, станом на 16 березня профінансовано 677 млн ​​грн, залишилася профінансувати 359 млн грн.

Л. Денисова зазначила, що виплати українським військовим, через те, що вони були перераховані раніше, дійшли до адресатів.

Міністр повідомила, що всі ці питання будуть розглянуті на засіданні уряду в середу і буде знайдено спосіб фінансувати пенсії та виплати військовим у майбутньому.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: