Економіка

Мінсоцполітики не може перерахувати кошти на виплату пенсій українцям в Криму через блокування казначейських рахунків – Людмила Денисова

Кримчани не отримають українські пенсії через блокування казначейських рахунків – глава Мінсоцполітики.

  Міністерство соціальної політики України технічно не може перерахувати кошти на виплату пенсій українцям в Криму через те, що казначейські рахунки на півострові заблоковані, заявляє глава міністерства Людмила Денисова.

"Ні 17-го, ні 18-го березня ми не змогли профінансувати пенсії українським громадянам, які проживають в Криму, ми не маємо технічної можливості це зробити. Вони вважають себе вже іншою країною, вони відключилися від системи електронних платежів і казначейство не працює в рамках Державного казначейства України", – сказала вона журналістам у середу в Києві.

Читайте також:  Бюджет- 2020 має бути збалансованим і соціальним, – Володимир Гройсман

За її словами, щомісяця Україна перераховує більше 1 млрд грн на виплату пенсій в Криму, станом на 16 березня профінансовано 677 млн ​​грн, залишилася профінансувати 359 млн грн.

Л. Денисова зазначила, що виплати українським військовим, через те, що вони були перераховані раніше, дійшли до адресатів.

Читайте також:  Андрій Коболєв розповів про ринок газу і ціну газу для населення

Міністр повідомила, що всі ці питання будуть розглянуті на засіданні уряду в середу і буде знайдено спосіб фінансувати пенсії та виплати військовим у майбутньому.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати