Політика

«Правий сектор» з’явиться на сході України?

Новий підрозділ  «Правого сектору», що став широко відомим після подій в українській столиці Києві, може бути створений на Східній Україні, а саме: у Луганській, Донецькій і Харківській областях, а також у Полтавській області.

 

 В українських ЗМІ, з посиланням на сторінку «Правого сектору» в соціальній мережі Facebook, наводиться повідомлення, в якому йдеться про розпорядження Дмитра Яроша сформувати «Правий сектор – Схід».

Читайте також:  Євросоюз зробив заяву щодо рішення президента РФ про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

 «Сформувати «Правий сектор – Схід», який складається з чотирьох областей: Харківської, Донецької, Полтавської, Луганської. Керівником силового блоку «Правого сектора – Схід» призначається Андрій Білецький, політичним керівником Ілля Ківа», – сказано в розпорядженні лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша.

 Нагадаємо, нещодавно заступник керівника «Правого сектора» Андрій Тарасенко заявив про те, що лідер організації Дмитро Ярош балотуватиметься в президенти України.

Читайте також:  Людмила Денісова під час візиту до Лефортовського суду зробила заяву стосовно обміну полоненими

 Також нагадаємо, що Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Росії було порушено кримінальну справу щодо Дмитра Яроша.

 За матеріалами: Кorrespondent.net

Читайте також:

Коментувати