Політика

Турчинов попросив депутатів підтримати створення Нацгвардії

Під час відкриття засідання Верховної Ради України 11 березня спікер парламенту Олександр Турчинов повідомив про те, що вночі Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про створення Національної гвардії і звернувся до парламенту з проханням підтримати його.

 За його словами, Національна гвардія буде створюватися на базі Внутрішніх військ, а її метою буде захист країни і громадян від будь-яких злочинів, зокрема від внутрішньої і зовнішньої агресії.

Читайте також:  Наступний саміт Східного партнерства відбудеться в 2019 або 2020 році, – Йозвяк

 Також він зазначив, що РНБО ухвалила рішення про часткову мобілізацію в Нацгвардію і Збройних сил і, в першу чергу, це стосуватиметься добровольців, людей, які пройшли військову службу.

 Крім того, як повідомив Олександр Турчинов, уряд, незважаючи на економічні проблеми, пообіцяв забезпечити всі першочергові потреби Національної гвардії та Збройних сил.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до ряду країн

 Звернувши увагу на те, що Україні потрібна не тільки моральна підтримка, а й технічна, і військова, він запропонував розглянути звернення Верховної Ради до країн-гарантів української безпеки щодо виконання ними їх обов’язків.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати