Політика

Янукович дасть прес-конференцію в Ростові 11 березня

Віктор Янукович оголосив про те, що завтра, 11 березня, знову дасть прес-конференцію в Ростові-на-Дону. При цьому на даний момент невідомо, де саме і в котрій годині буде проходити захід. В оточенні Януковича сказали, що дана інформація буде оголошена пізніше.

 Слід нагадати, що це буде вже друга прес-конференція колишнього президента України, який втік з країни ще наприкінці лютого.

 Під час минулої прес-конференції Віктор Янукович стверджував, що був змушений залишити країну, оскільки йому погрожували фізичною розправою. Також він повідомляв, що зупинився в Ростові неспроста – там у нього живе близький друг.

 Примітно, що на тій прес-конференції Янукович заявляв, що категорично проти будь-яких військових дії на території України, проте, через деякий час, звернувся до російського президента, закликавши того застосувати російські війська для встановлення конституційного ладу в Україні.

 Як відомо, після втечі Віктора Януковича, в Україні була сформована нова влада і оголошені президентські вибори. На даний момент обов’язки президента виконує Олександр Турчинов.

Читайте також:

Коментувати