Політика

Турчинов повинен віддати наказ військам захищати Україну – Гриценко

Як вважає екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко, якщо Олександр Турчинов, як Верховний головнокомандувач, не віддасть військам наказ захищати Україну, то існує ймовірність того, що буде втрачений не лише Крим, але й усю країну.

 За його словами, існує лише два варіанти розвитку подій:

  •   Підняти руки вгору і здатися Росії;
  •   Боротися і захищати країну від зовнішньої агресії.

 При цьому, як зазначив Анатолій Гриценко, він виступає за другий варіант, і вважає, що більшість українських громадян, зокрема і військові, також підтримають його.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до РФ

 Як нагадав політик, враховуючи те, що Володимир Путін раніше заявив про те, то російські війська повинні повернутися на місця дислокації, то виходить, що їх вже формально – юридично немає ні в Криму, ні в інших регіонах країни. Таким чином, за словами Анатолія Гриценка, всі, хто зараз блокує українські військові частини із зброєю в руках і з бронетехнікою, тероризують мирних громадян – не українські і не російські військові, а бандити.

Читайте також:  Порошенко вирушив до Брюсселя

 У зв’язку з цим, Гриценко вважає, що Турчинов повинен віддати наступні накази військовим:

  •   Оголосити бандитам ультиматум – скласти зброю і припинити бандитизм;
  •   У разі невиконання – знищити бандитів.

 На думку екс-міністра, якщо такий наказ не буде відданий, то існує ймовірність того, що патріотично налаштовані громадяни самі почнуть вживати нескоординовані і непідготовлені дії на захист країни, що може привести до масових жертв. Також Анатолій Гриценко вважає, що відсутність такого наказу стримує західних партнерів України, зокрема країни-гаранти Будапештського меморандуму США і Великобританію від задіяння військових засобів для стримування російської агресії.

Читайте також:  Клімкін зустрінеться з новим главою МЗС Польщі Чапутовічем

 «Невидачу такого наказу з боку Верховного головнокомандуючого можна буде вважати актом державної зради», – додав він наостанок.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати