Шоу-бізнес

Ксенія Бородіна відзначає день народження

Ведуча телепроекту «Дом-2» Ксенія Бородіна відзначає сьогодні свій 31-й день народження. Привітання з святом вона почала отримувати ще вночі. Першими, природно, іменинницю привітав її коханий Михайло Терьохін і дочка Маруся. Прокинувшись вранці 8 березня, Ксенія Бородіна поспішила подякувати всім за теплі слова та побажання.

У Instagram вона написала : «Ну от і 31 рік. Спасибі всім величезне за привітання, я все прочитала. Дорогий Міша Терьохін, знаю, що ти не романтик у душі, але проте я відчуваю твою ніжність і любов. Дівчатка мої дорогі, спасибі, вся стрічка усипана вашими побажаннями. Дякую моїм читачам в "Інстаграмі", ви надаєте мені сил і впевненості в собі, вас так багато, а це означає, що те, що я роблю, комусь потрібно. Моя донечка привітала мене перша, це найважливіша сторінка в моєму житті, вона частина мене, моєї душі, мого серця… Маруся, мама тебе сильно любить!!».

Читайте також:  Опублікували тизер українського екшену "Захар Беркут"

 Через кілька годин Ксенія Бородіна написала, що незважаючи на свято, сьогодні повинна весь день працювати. Але не виключено, що увечері телеведуча закотить грандіозну вечірку з нагоди свята.

Читайте також:

Коментувати