Політика

Верховна Рада завтра може розглянути введення НС в Україні

Верховна Рада на засіданні в неділю, 2 березня, може розглянути питання введення надзвичайного або воєнного стану в Україні. Все залежатиме від того, яке рішення буде прийнято на сьогоднішньому екстреному засіданні РНБО. Про це заявив віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський, передає УНІАН.

 «Те, що зараз відбувається, це вже не просто анексія, це вже втручання, це збройні сили», – підкреслив віце-спікер і додав, що зараз вже не Верховна Рада, а головнокомандувач, виконуючий обов’язки президента Олександр Турчинов повинен приймати рішення і говорити про застосування якихось дій. Завдання парламенту в цій ситуації – підтримати або не підтримати в сесійній залі пропозицію Турчинова.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

 Також Руслан Кошулинський пояснив, що сьогодні зібратися на екстрене засідання Верховна Рада не змогла через відсутність мажоритарників. Вони роз’їхалися по регіонах, щоб донести останню наявну інформацію про події в країні і приїхати до Києва сьогодні просто фізично не встигли б. Тому парламент, як було оголошено раніше, збереться завтра в 10:00.

Читайте також: