Футбол

Мирон Маркевич: Гроші ніколи для мене не були основним у футболі

Кілька днів тому відомий український фахівець Мирон Маркевич подав у відставку з поста головного тренера харківського «Металіста», а за день до цього в ЗМІ з’явилося інтерв’ю Маркевича, в якому він розповів про проблеми в клубі.

 Сьогодні ЗМІ наводять слова тепер уже екс-наставника «Металіста», що повідомив в інтерв’ю телеканалу «Футбол 1», що йому дійсно клуб повинен певну грошову суму. «Так, як і всім, мені винні гроші. На сьогоднішній день – 160 тисяч доларів. І команді винні, і мені», – заявив Мирон Богданович і при цьому додав, що якщо ці гроші клуб буде виплачувати, то тренер просить «перерахувати половину в сирітський будинок, а половину – в дитячу лікарню в Харкові».

 Мирон Маркевич підкреслив також наступне: «ще раз повторюю: ніколи для мене гроші не були основним у футболі».

 Нагадаємо, що відставка Мирона Маркевича була прийнята харківським клубом, а виконуючим обов’язки головного тренера «Металіста» був призначений Ігор Рахаєв, що працював помічником Мирона Маркевича. У ЗМІ наводилися також слова віце-президента харківського «Металіста» Сергія Волика, що повідомив, що команда готується до старту весняної частини УПЛ і поєдинку з луганською «Зорею».

 За матеріалами: isport.ua Фото: metalist.ua

Читайте також: