Політика

Влада порушила перемир’я – лідери опозиції

Лідери опозиції заявили главам МЗС Франції, Німеччини та Польщі, що влада порушила перемир’я.

  Лідери опозиції Арсеній Яценюк  ("Батьківщина"), Віталій Кличко ("УДАР") та Олег Тягнибок ("Свобода") зустрілися з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, главою МЗС Франції Лораном Фабіусом і главою МЗС Польщі Радославом Сікорським.

Читайте також:  МЗС України застерігає українців від поїздок до ряду країн

"Щойно закінчилася зустріч лідерів опозиції з міністрами закордонних справ Польщі, Німеччини і Франції", – повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар А. Яценюка Ольга Лаппо.

Вона повідомила, що сторони обговорили шляхи, за допомогою яких можливе припинення кровопролиття і припинення подальшої ескалації конфлікту в країні.

"Єдиний шлях, як це зробити – створити демілітаризовану зону і перевести конфлікт з вулиці до парламенту", – підкреслив А. Яценюк.

Читайте також:  НАТО не прийме до свого складу Україну, якщо країна не буде проводити реформи, - Зеркаль

Водночас, лідер партії "УДАР" В. Кличко заявив, що в тому, що зараз відбувається у центрі Києва, винна влада і підкреслив, що єдиним способом зупинити кровопролиття є "повна відставка влади".

"Було оголошено перемир’я. Порушив його "Беркут", який намагався спалити Консерваторію… Після цього перемир’я закінчилося", – процитувала В. Кличко його прес-секретар Оксана Зінов’єва.

Читайте також:  Порошенко прокоментував польський закон про Інститут національної пам'яті

Лідер "УДАРу" також підкреслив, що протестуючі "мирно простояли ніч, але їх обдурили".

Джерело: Інтерфакс-Україна

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати