Політика

Олег Царьов підвів підсумки подій у Києві

 Народний депутат України від Партії регіонів Олег Царьов вирішив підвести підсумки протистояння, що розігралося 18 лютого в Києві і згодом охопило інші міста країни.

 На своїй сторінці в Facebook, він написав, що вбито 10 міліціонерів, 350 госпіталізовано, 74 з яких – з вогнепальними пораненнями. Також він перерахував і втрати серед протестувальників. Зокрема, він згадав про 13 загиблих і 240 госпіталізованих.

Читайте також:  Тука вважає, що СБУ не надасть дозвіл Савченко на поїздку в "ДНР"

 «За характером поранень – поранення сліпі. Один убитий пострілом в потилицю. За характером поранень можна судити про те, що вони нанесені з мисливських мушкетів – обрізів. Ця ж зброя була вилучена разом із захопленими протестуючими», – додав Олег Царьов.

 Водночас, як сказав політик, ситуація із загибеллю журналіста видання «Вести » В’ячеслава Веремія не зовсім зрозуміла. Як він нагадав, вбивство Веремія приписують «тітушкам», але, за словами Царьова, перехрестя вулиці Володимирської та Великої Житомирської, де загинув журналіст, блокували підрозділи Майдану.

Читайте також:  Надія Савченко йде у Раду від Донеччини

 «Також були вбиті 2 даішники, третій поранений. Працівники ДАІ почали зупиняти чорний джип, який порушив правила дорожнього руху. Джип не зупинився. Даішники поїхали за ним. Джип дав себе наздогнати, зупинився. І люди, що перебували в автомобілі, не виходячи з машини, розстріляли даішників з вогнепальної зброї», – розповів він.

Читайте також:  Москва знову перетнула «червоні лінії» та нахабно торпедує мирний процес на Донбасі, - Порошенко

Читайте також:

Коментувати