Політика

Олег Царьов підвів підсумки подій у Києві

 Народний депутат України від Партії регіонів Олег Царьов вирішив підвести підсумки протистояння, що розігралося 18 лютого в Києві і згодом охопило інші міста країни.

 На своїй сторінці в Facebook, він написав, що вбито 10 міліціонерів, 350 госпіталізовано, 74 з яких – з вогнепальними пораненнями. Також він перерахував і втрати серед протестувальників. Зокрема, він згадав про 13 загиблих і 240 госпіталізованих.

 «За характером поранень – поранення сліпі. Один убитий пострілом в потилицю. За характером поранень можна судити про те, що вони нанесені з мисливських мушкетів – обрізів. Ця ж зброя була вилучена разом із захопленими протестуючими», – додав Олег Царьов.

 Водночас, як сказав політик, ситуація із загибеллю журналіста видання «Вести » В’ячеслава Веремія не зовсім зрозуміла. Як він нагадав, вбивство Веремія приписують «тітушкам», але, за словами Царьова, перехрестя вулиці Володимирської та Великої Житомирської, де загинув журналіст, блокували підрозділи Майдану.

 «Також були вбиті 2 даішники, третій поранений. Працівники ДАІ почали зупиняти чорний джип, який порушив правила дорожнього руху. Джип не зупинився. Даішники поїхали за ним. Джип дав себе наздогнати, зупинився. І люди, що перебували в автомобілі, не виходячи з машини, розстріляли даішників з вогнепальної зброї», – розповів він.

Читайте також: