Ковзанярський спорт. Голландські спортсменки виграли всі медалі і встановили олімпійський рекорд

Сочі-2014: Нідерландські спортсменки виграли всі медалі в ковзанярському спорті і встановили олімпійський рекорд.

Нідерландські спортсменки виграли всі медалі у ковзанярському спорті, а переможниця Йорін Тер Морс встановила олімпійських рекорд, передає УНН.

У Сочі на олімпійському катку "Адлер-Арена" відбувся черговий голландський тріумф. На дистанції 1500 метрів всі три призових місця зайняли представниці "країни тюльпанів".

Чемпіонський титул завоювала Йорін Тер Морс, яка випередила на дві десяті секунди Ірен Вюст (що вже стала раніше чемпіонкою Олімпіади), і на п’ять десятих – Лотте Ван Бек.

Тер Морс також встановила новий олімпійський рекорд на цій дистанції, проїхавши 1500 метрів за 1:53.51. Цікаво, що четверта сходинка також дісталася нідерландській спортсменці – Марріт Ленстрі, їй не вистачило всього 14 сотих секунди до п’єдесталу пошани.

Варто відзначити, що всього у 8 видах ковзанярських програм представники Голландії завоювали 5 золотих, 5 срібних і 6 бронзових нагород.