Право

МВС: Александров, Головін, Македонський і Підлісний затримані за викрадення людини

Чотири особи, про яких заявляє Євромайдан, затримані за викрадення людини – МВС.

  Четверо осіб, які знаходять у СІЗО і про яких сьогодні заявляли на форумі Євромайдану у Одесі, затримані ще на початку грудня минулого року в Оболонському районі столиці за викрадення людини з метою викупу. Про це УНН повідомили у столичній міліції.

 "Йдеться про події, що відбувались на початку грудня минулого року в Оболонському районі м.Києва. Тоді група невідомих осіб у дворі жилого будинку на проспекті Героїв Сталінграду викрали 21-річного юнака, закинувши його в багажник "Порш Каєну" і вивезли в невідому напрямку. Згодом юнак самостійно повернувся додому і вказав на конкретних осіб, які його викрали і вимагали викуп. Даних осіб було затримано і оголошено про підозру у незаконному позбавленні волі людини с.146 ч.2 (викрадення людини – Ред.), ст.187 ч.2 (розбій – Ред.), ст. 189 ч.2 (вимагання – ред)", – повідомили у столичній міліції. В міліції наголосили, що дані особи, які наразі знаходять у СІЗО, не мають ніякого відношення до подій на Євромайдані, а затримані за викрадення людини.

 Нагадаємо, сьогодні ЗМІ розповсюдили заяву активістів Євромайдану про те, що незважаючи на запевнення Генерального прокурора Віктора Пшонки про те, що всі затримані та заарештовані активісти звільнені, у СІЗО перебувають на даний час, як мінімум, ще чотири особи: Сергій Александров, Максим Головін, Олександр Македонський, Тимофій Підлісний. Виступаючий також додав, що слід докласти максимум зусиль для їх звільнення.

 Джерело: УНН

Читайте також: