Економіка

20 лютого – останній день подання звіту по ЄСВ за січень

У Міндоходів чекають звіти від роботодавців за найманих працівників.

  ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що крім подання звіту по єдиному внеску, нарахованому за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників, платникам необхідно сплатити єдиний внесок, нарахований за січень. Виключенням є гірничі підприємства, у яких є час до 28 лютого, аби сплатити ЄСВ.

Читайте також:  "Нафтогаз" пропонує "Газпрому" новий варіант поставок газу в Європу, - Юрій Вітренко

 Нагадуємо, що звіт по єдиному внеску, надісланий поштою, не вважається поданим. Для економії власного часу та уникнення черг у центрах обслуговування, ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві закликає страхувальників звітувати засобами електронного зв’язку в електронній формі. Тим паче, електронна форма є обов’язковою для страхувальників, у яких кількість застрахованих осіб більше п’яти.

Читайте також:  Інвестиції в Новокостянтинівську шахту дозволять забезпечити ураном близько 28% атомної енергетики країни, - Степан Кубів

 Платники Голосіївського району столиці можуть отримати електронний цифровий підпис за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 23, кабінет 104.

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:

Коментувати