Норвезька лижниця Маріт Бьорген виграла скіатлон на ОІ-2014

Норвезькій лижниці Маріт Бьорген в суботу не було рівних на олімпійській трасі скіатлону, і вона за правом стала володаркою золотої медалі.

Друге місце зайняла шведська лижниця Шарлотта Кала, а норвежка Хайді Венг стала володаркою бронзової нагороди.

Кращий результат російських лижниць не ввійшов навіть у першу десятку, Юлія Чекалева – на 15-му місці, Наталія Жукова – 17-та, Ольга Кузюкова – 24-та, Ірина Хазова – 28-та.

Маріт Бьорген – чотириразова олімпійська чемпіонка 2010 року, триразова віце-чемпіонка Олімпійських ігор, дванадцятикратна чемпіонка світу, триразова володарка Кубка світу.

Медалі в жіночому скіатлоні (7,5 х7, 5 км) стали другими комплектом нагород, який розіграли на Олімпіаді в Сочі.