fbpx
Спорт

Фігурне катання. Перше місце в короткій програмі серед жінок зайняла представниця Росії

Українка показала восьмий результат з фігурного катання на ковзанах у Сочі.

Українка Наталія Попова показала 8-й результат у короткій програмі з фігурного катання на ковзанах у Сочі, передає УНН з посиланням на сайт Олімпіади в Сочі. Представниця України Наталія Попова посіла восьме місце з результатом 53.44 бала в короткій програмі на командних змаганнях фігуристів. Виграла змагання 15-річна росіянка Юлія Ліпницька. Один з фаворитів змагань – японка Мао Асада впала після одного з стрибків і зайняла третю позицію.

1. Юлія Ліпницька (Росія) – 72,90

2. Кароліна Костнер (Італія) – 70.84

3. Мао Асада (Японія) – 64,07

4. Ешлі Вагнер (США) – 63,10

5. Кейтлін Осмонд (Канада) – 62,54.

Збірна України посідає дев’яте місце в командному турнірі фігуристів на Олімпійських іграх після виступу спортсменів у чотирьох коротких програмах (чоловіки, спортивні пари, танцювальні пари, жінки):