Спорт

Церемонія відкриття Олімпіади в Сочі відбудеться сьогодні на стадіоні “Фішт”

У церемонії відкриття Олімпіади в Сочі візьмуть участь понад 3 тис. артистів.

У тригодинній церемонії відкриття зимової Олімпіади в Сочі візьмуть участь понад 3 тис. артистів. Вогонь буде запалено за допомогою факела, який побував у космосі.

Про це УНІАН повідомили в Оргкомітеті "Сочі 2014".

"Всього в масових постановочних сценах церемонії відкриття, включаючи танцювальні, балетні, акробатичні та циркові номери, візьмуть участь понад 3000 молодих талантів з числа учнів вищих і середніх навчальних закладів, а також професійних творчих колективів", – йдеться в повідомленні.

Крім того, допомагати в організації церемоній на майданчиках, за кулісами і на території Олімпійського парку будуть 2000 волонтерів "Сочі 2014".

Церемонія відбудеться сьогодні на стадіоні "Фішт", почнеться о 20:14 за московським часом, що символізуватиме рік проведення перших в історії Росії зимових ігор.

На початку церемонії відкриття буде показано кілька яскравих відеофрагментів про Росію. Після цього Президент РФ привітає глядачів церемонії, і під звуки російського гімну відбудеться підняття прапора країни -господарки ігор- 2014.

Вперше в історії церемоній Олімпійських ігор був змінений традиційний прохід атлетів під час параду націй. Спортсмени будуть підніматися на сцену за спеціальною 48 -метровою рампою, розташованою в центрі стадіону. У параді націй візьмуть участь представники 88 делегацій.

Всього для учасників шоу зшито більше 6 тис. костюмів.

Після офіційних промов президента Оргкомітету "Сочі 2014" Дмитро Чернишенка і президента Міжнародного Олімпійського комітету Томаса Баха президент РФ Володимир Путін оголосить XXII Олімпійські зимові ігри відкритими. Під час виконання Олімпійського гімну на стадіоні буде піднято Олімпійський прапор.

За традицією, церемонія завершилася запалюванням чаші Олімпійського вогню. «Подробиці про учасників цієї символічної дії тримаються організаторами церемонії в строгому секреті. Відомо лише тільки, що вогонь XXII Олімпійських зимових ігор 2014 року буде запалений за допомогою факела, який побував у космосі», – йдеться в повідомленні.

Театралізована частина церемонії представить основні етапи історичного розвитку Росії – від зародження державності до сучасності. Шоу стане найвисокотехнологічнішим за всю історію церемоній, обіцяють організатори.

Всього для реалізації проведення церемонії задіяно більше 12 тис. осіб.

Церемонію відкриття увінчає масштабний феєрверк із 3,5 тис. залпів.

За матеріалами: УНІАН

Читайте також: