Політика

Д. Корчинський повертається в Україну

Д. Корчинський планує повернутися в Україну.

  Лідер "Братства" Дмитро Корчинський, який перебуває у міжнародному розшуку за підозрою в організації провокації під адміністрацією президента, заявив, що планує повернутися до України. Про це він повідомив у Facebook, передає УНН.

 "Сподіваючись на краще, плекаючи у серці ніжність до багатостраждального українського народу, з вірою в благодатність амністії і впевненістю у непересічному добросерді вбивць з МВС та їхніх посіпак з Генеральної прокуратури, я потроху пакую валізи й рихтуюся до здибанки з коханою Вітчизною", – повідомив Д. Корчинський.

Читайте також:  МЗС України розкритикував висловлювання Орбана

 "Протягом десяти найближчих днів має відбутися суд, який, можливо, звільнить мене від кримінальної відповідальності за любов до свободи. Здається, всіх інших, які вправлялися у волелюбстві на Банковій, вже від кримінальної відповідальності звільнили", – додав діяч.

 "На випадок, якщо суд гальмуватиме, я шукаю в оренду вживаного опломбованого вагона. Незабаром я буду з вами, браття, аби ми разом не дозволили нашим друзям остаточно втопити повстання у переговорах, виборах і конституційних реформах", – повідомив Д. Корчинський.

Читайте також:  Польща наполягає на членстві України в ЄС

 Нагадаємо, прокуратура міста Києва розпочала перевірку інформації щодо причетності лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського до штурму Адміністрації Президента на вулиці Банковій. Згодом було оголошено, що лідера організації "Братство" Дмитра Корчинського оголосили у розшук. Прокуратура звернулася до суду, щоби той оголосив його у розшук у зв’язку з наявністю інформації про те, що Д.Корчинський перебуває за кордоном.

Читайте також:  Порошенко наголосив на важливості миротворчої місії ООН на Донбасі

 Джерело: УНН

Коментувати