Політика

Заява прем’єра про відставку – ще не відставка, а «трюк» влади – депутат від «УДАРу»

Заява Азарова про відставку може бути «трюком» влади – депутат від «УДАРу».

Заява прем’єр-міністра України Миколи Азарова про відставку може бути трюком влади для того, щоб питання зміни глави уряду не розглядалося на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від партії «УДАР» Павло Розенко.

«Я не виключаю, що це і трюк. Від влади можна чекати всього, що завгодно», – сказав він.

За словами Розенка, до цього влада може вдатися через те, що «посипалася» фракція Партії регіонів.

Разом з тим він зазначив, що після подачі заяви Азарова, тільки президент тепер може вирішити – чи відправляти главу уряду у відставку, чи зробити його виконуючим обов’язки, або відхилити відставку, або призначити виконуючим обов’язки іншу кандидатуру.

Одночасно Розенко зазначив, що опозиція поки серйозно не розглядала питання формування свого уряду, уточнивши, що для цього потрібно створити необхідні умови, зокрема відправити чинний Кабмін у відставку, амністувати учасників вуличних протестів і повернутися до Конституції 2004 року.

«Повинні бути створені умови, на яких ми зможемо нормально сформувати свій уряд», – уточнив Розенко.

«Поки цих умов немає», – додав він.

Крім того, опозиційний депутат нагадав, що відставка уряду є однією з небагатьох вимог Майдану.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні на позачерговому засіданні ВР могло бути розглянуто питання про недовіру уряду. Перед цим депутати фракції Партії регіонів ухвалили рішення самостійно визначатися при голосуванні з питань, винесених на сьогоднішнє засідання Верховної Ради. Позитивне голосування ВР за недовіру уряду тягне за собою його відставку.

Відразу після відкриття засідання ВР з’явилася інформація від прес-служби уряду, що Азаров написав заяву про відставку.

За матеріалами: УНІАН

Читайте також:

Коментувати