fbpx
Право

Віталій Кличко повинен відповісти, чи має він право постійного проживання в США та Німеччині

Суд зобов’язав В. Кличка повідомити, чи має він право постійного проживання в США та Німеччині.

  Окружний адміністративний суд міста Києва прийняв рішення, яким зобов’язав Віталія Кличка відповісти чи має він право постійного проживання у Сполучених Штатах Америки та у Німеччині. Про це УНН повідомляє з посиланням на видання “Закон і Бізнес”.

 У рішенні суд послався на практику Європейського суду з прав людини, згідно з якою у громадськості є право бути поінформованим, зокрема, про аспекти життя публічних осіб, і таке право є основоположним для демократичного суспільства. Також суд зазначив, що межі допустимої інформації щодо посадових та службових осіб, політичних діячів, які виконують офіційні функції, можуть бути ширшими порівняно з межами такої ж інформації щодо звичайних громадян.

Читайте також:  З 1 січня змінився максимальний розмір дрібної крадіжки

 Нагадаємо, раніше депутат Одеської обласної ради фракції ВО “Батьківщина” Задорожнюк В. М. звернувся до суду з позовом з вимогою надати інформацію про наявність у Віталія Кличка права постійного проживання в іноземних країнах — Німеччині та Сполучених Штатах Америки. Приводом для звернення до суду стало ігнорування відповідного запиту депутата Віталієм Кличком.

Читайте також:  Рада національної безпеки і оборони схвалила законопроект щодо вдосконалення відповідальності за недостовірне декларування

Джерело: УНН

Читайте також: