fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Оперативниками Міндоходів припинено діяльність потужного міжрегіонального «конвертаційного центру» у Києві

  У Києві була припинена діяльність потужного міжрегіонального «конвертаційного центру». Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у м.Києві – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Усик.

 Фахівці столичного Головного управління Міндоходів встановили, що до складу «конвертаційного центру» входили 5 «фіктивних» підприємств, зареєстрованих на підставних осіб, за допомогою яких надавалися послуги з формування незаконного податкового кредиту з ПДВ та переведення безготівкових коштів у готівку на території м. Києва, Запорізької та Житомирської областей.

 За час активної діяльності по рахунках підконтрольних зловмисникам підприємств було проконвертовано близько 60 мільйонів, внаслідок чого інтересам держави було завдано збитки в розмірі понад 10 мільйонів гривень.

 Під час проведення обшуків оперативниками було вилучено більше 30 печаток «фіктивних» підприємств, комп’ютерна техніка та первинна бухгалтерська документація, яка свідчить про протиправну діяльність.

 Наразі розпочато проведення слідчих дій щодо підприємств реального сектору економіки, які скористались незаконними послугами.

 Нагадаємо, що протягом 2013-го року оперативниками Головного управління Міндоходів у м.Києві було ліквідовано 16 «конвертаційних центрів», до бюджету внаслідок відпрацювання їх контрагентів було стягнуто понад 215 мільйонів гривень податків.

   За матеріалами: ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також: