Політика

Литвин сумнівається, що в Україні буде запроваджено НС

Позафракційний народний депутат Володимир Литвин сумнівається, що у Верховній Раді знайдеться достатня кількість голосів на підтримку рішення про введення надзвичайного стану в Україні. Про це він заявив журналістам після зустрічі позафракційних нардепів, яка відбулася напередодні в приміщенні парламенту.

 «Я абсолютно не бачу сьогодні у Верховній Раді 226 голосів для того, щоб підтримати це рішення (про введення надзвичайного стану в країні)», – заявив Володимир Литвин.

Читайте також:  Полторак окреслив виклики, які стоять перед новим начальником Генштабу ЗСУ Хомчаком

 Він упевнений, що перш ніж приймати будь-яке рішення, потрібно подумати, як на нього відреагують інші. Але навіть, якщо такий указ буде підписаний, це може призвести до негативних наслідків, зокрема, захоплення адміністративних будівель на «Печерських пагорбах».

 Як відомо, напередодні активісти організації «Спільна справа» захопили будівлю Міністерства юстиції України. Пізніше народна самооборона Майдану взяла приміщення під зовнішній контроль.

Читайте також:  Зорян Шкіряк: Станом на 12 годину поліція вже зареєструвала 281 заяву від громадян про порушення виборчого процесу

Читайте також:

Коментувати