Політика

І. Богословська прогнозує розкол Партії регіонів

І. Богословська: регіонали не змогли зібрати підписи на введення надзвичайного стану.

   Наразі немає всіх підписів членів фракції Партії регіонів за введення надзвичайного стану в Україні. Про це в ефірі Еспресо.TV заявила народний депутат, колишній член Партії регіонів Інна Богословська, повідомляє УНН.

 “Ми знаємо, що немає підписів всіх членів фракції, одностайності немає. Люди не змирились з тим, що їх використали. Не піднімали руки велика частина”, — зазначила Богословська.

Читайте також:  Юлія Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Держдепу Куртом Волкером

 За її словами, “була спроба обдзвонити депутатів, щоб зібрати підписи про позачергове засідання, щоб ввести надзвичайний стан. Цих підписів не зібрали”. “Перейдено межу — величезну партію намагались використати кишеньковим способом”, — зазначила депутат.

 При цьому Богословська прогнозує розкол Партії регіонів. “Серйозна тенденція — частина депутатів готові скласти мандати та поїхати з сім’ями. Інші намагаються довести, що не можуть існувати в Партії регіонів… Я гарантую, що протягом максимум півроку матимемо не тільки вихід окремих людей, а повний розкол партії”, — сказала депутат.

Читайте також:  Ляшко заявив про об'єднання з Кличком проти Зеленського

 Нагадаємо, що напередодні секретар РНБО Андрій Клюєв запевнив, що влада не розглядає можливість запровадження надзвичайного стану. Також військові заперечили можливість участі військових у розгоні Євромайдану. Водночас у ЗМІ та соціальних мережах активно обговорюється тема можливості запровадження НС і нібито для цього влада намагалася зібрати підписи за проведення позачергової сесії ВР.

Читайте також:  Зеленський спростив отримання громадянства для росіян, які зазнали політичних переслідувань

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати