Економіка

Організація особистого прийому громадян – підсумки роботи ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів в Києві за 2013

  Конституцією України визначено, що усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь.

 Протягом року керівництвом ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відповідно до законодавства про звернення громадян проводилась робота щодо реалізації прав громадян, закріплених статтею 40 Конституції України, зокрема це діяльність, щодо організації та проведення особистого прийому громадян.

Читайте також:  Поки не почнемо стукати в усі двері, у країні нічого не побудується, – Володимир Зеленський

 Згідно затвердженого графіка протягом січня-грудня 2013 року забезпечено проведення посадовими особами ДПІ 68 особистих прийомів громадян. Звертались 65 представників юридичних осіб з питань відшкодування ПДВ, контрольно-перевірочної роботи, реєстрації і обліку, перерахування коштів, 1 фізична особа з питань невиплати зарплати, 1 фізична особа – підприємець з питань подання податкової звітності, 1 фізична особа з питань виконання судових рішень.

Читайте також:  НКРЕКП вдвічі знизила тариф "Укренерго" на передачу електроенергії

 Усім платникам надано роз’яснення згідно норм чинного законодавства.

 У відповідному періоді 2012 року посадовими особами ДПІ було проведено 36 особистих прийомів громадян.

 Для вирішення питань, що звучали на особистих прийомах залучалися працівники відповідних підрозділів для надання відповідної інформації.

 З метою узагальнення проблемних питань щомісячно здійснюється аналіз та надаються пропозиції керівництву щодо змін, які позитивно впливатимуть та попереджуватимуть виникнення однорідних питань та виникнення подібних ситуацій у майбутньому.

Читайте також:  У "Нафтогазі" прокоментували інформацію про пропозицію "Газпрому" щодо транзиту газу

 Нагадуємо, що попередній запис на прийом проводиться щоденно Пн.-Чт. з 9-00 до 18-00 Пт. з 9-00 до 16-45 за тел. 482-34-83 та за адресою: вул. Багговутівська, 26, кімната 100 “Приймальня громадян”.

  За матеріалами: ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також:

Коментувати