fbpx
Економіка

Партія регіонів привітала прийняття Держбюджету

Фракція ПР привітала ухвалення Держбюджету.

   Фракція Партії регіонів привітала прийняття Державного бюджету України на 2014 рік, а також ряду інших, важливих для країни законопроектів. Про це йде мова в заяві партії, передає УНН.

 “Попри всі підступи хуліганів опозиції, що всіляко перешкоджає роботі вищого законодавчого органу України, депутати парламентської більшості забезпечили легітимність голосування, дотримання всіх необхідних регламентних і правових норм. Як би опозиція не намагалася перешкодити, країна таки отримала бюджет, а це означає, що будуть повною мірою забезпечені фінансові зобов’язання держави перед своїми громадянами, будуть підвищені соціальні стандарти, своєчасно і в повному обсязі виплачуватимуться заробітні плати, пенсії, стипендії, соціальні допомоги.

 Прийняття головного фінансового документа країни автоматично розблокує фінансові ресурси місцевих органів влади, дозволить місцевим радам прийняти власні бюджети, займатися перспективним плануванням, оперативно здійснити розподіл коштів, необхідних для життєзабезпечення територій.

 Події, що відбуваються у Верховній Раді України в останні місяці, наочно продемонстрували українському суспільству справжні наміри опозиції — заради досягнення своїх політичних цілей вони готові зруйнувати країну, розколоти суспільство, принести в жертву своїм амбіціям громадський мир і спокій, життя і здоров’я громадян України.

 Самопроголосивши себе „непримиренними борцями за інтереси народу“ , ці „народні захисники“, як зазвичай, нічого крім шкоди і розчарування народу так і не принесли”, — йдеться у заяві.

 У прес-службі відзначили, що “з огляду на події сьогоднішнього пленарного дня, щиро дивують істеричні голосіння деяких опозиціонерів про нібито „знищення парламентаризму в Україні“. Подібним лжепророкам хотіли б порекомендувати осмислене читання Регламенту, детальне вивчення передбачених законом процедур голосування під час пленарного засідання”.

 “Керуючись нормами Конституції і законів України, в даному випадку ми дозволили б собі поставити опонентам зустрічне запитання: а чи не вважають вони „знищенням парламентаризму“ СВОЇ дії, спрямовані на блокування парламентської трибуни, Голови Верховної Ради України, псування майна, крадіжку карток для голосування у депутатів парламентської більшості?

 Вважаємо, що місяцями непрацюючий „завдяки“ старанням опозиції національний парламент якраз і претендує на те, щоб стати символом „знищеного парламентаризму“. Ми впевнені, що громадяни України як головні платники податків дадуть свою принципову оцінку подіям, що відбуваються, оцінять ефективність законодавчої роботи парламентських фракцій, згадають поіменно депутатів, які блокують роботу Верховної Ради Україн, що влаштовують у пленарному залі циркові вистави. Задумаються над тим, а чи варто і далі терпіти і тримати настільки високооплачуваних хуліганів, клоунів і нероб”, — йдеться у заяві.

 Джерело: УНН

Читайте також: