Право

Адвокати вирішують питання про фальсифікацію результатів експертизи на вміст алкоголю в крові Луценка – Л. Сарган

 

Адвокати Ю. Луценка займаються справою про фальсифіковані результати його аналізу на вміст алкоголю в крові – спікер.

 Питання щодо фальсифікації результатів експертизи на вміст алкоголю у крові Юрія Луценка вирішують адвокати. Про це УНН повідомила речник екс-міністра Лариса Сарган.

 За її словами, вчора, 14 січня, дружина Ю.Луценка Ірина в ефірі “Громадського телебачення” зазначила, що результати аналізів на вміст алкоголю у крові Ю.Луценка, що робили у Київській міській наркологічній клінічній лікарні “Соціотерапія”, — сфальсифіковано.

 “Ірина Луценко про це сказала. І наразі вирішенням питання щодо фальсифікованих результатів аналізу крові Ю.Луценка у клініці „Соціотерапія“ займаються адвокати. Які кроки будуть надалі — поки що про це сказати не можу. Наразі з даного питання працюють адвокати”, — сказала Л.Сарган.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

 Нагадаємо, головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні “Соціотерапія” Володимир Ярий заявив, що у крові колишнього міністра внутрішніх справ виявили алкоголь після його шпиталізації внаслідок побиття в ніч на 11 січня.

 Як сказав він в ефірі одного з українських телеканалів, токсикологічне дослідження крові Луценка, доставленої до “Соціотерапії” з клініки “Борис”, де перебуває колишній міністр, засвідчило, що 10 січня той перебував у стані алкогольного сп’яніння. Це, як виглядає, була перша заява, що офіційно звинуватила Луценка у сп’янінні під час сутички зі спецзагоном “Беркут”, у перебігу якої він потерпів.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

 Раніше дружина політика, народний депутат Ірина Луценко заперечувала, що її чоловік перед тими подіями вживав алкогольні напої. Але, за її словами, і сам Луценко, і вся його родина останніми днями вживають ліки зі вмістом алкоголю “Гівалекс” як засіб від застуди горла.

 Нагадаємо, увечері 10 січня і в ніч на 11 січня в Києві сталися сутички в залі Києво-Святошинського районного суду, де винесли вирок у справі так званих “васильківських терористів”, біля судового приміщення, а потім і на проспекті Перемоги неподалік суду. Під час цих сутичок потерпіли і активісти, серед них кілька народних депутатів-свободівців та політик Юрій Луценко, і бійці спецзагону “Беркут”.

Читайте також:  Міністр юстиції Австрії дав згоду на екстрадицію Фірташа до США

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати