fbpx
Економіка

За порушення правил звітування по ЄСВ – штраф

Фахівці ДПІ Голосіївського району попереджають платників ЄСВ про адміністративну відповідальність.

 Згідно зі статтею 26 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування» посадові особи платників ЄСВ несуть адміністративну відповідальність за:

  •  порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску;
  •  неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску;
  •  подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі, інших відомостей, передбачених Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування».

 У цих випадках згідно з чинним законодавством передбачено штраф від двадцяти до тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 – 510 грн.). А повторне (протягом року) вчинення таких дій особою, яка вже була раніше притягнута до адміністративної відповідальності, загрожує штрафом від тридцяти до сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510 – 680 грн.).

 Аби уникнути зайвих хвилювань та незручностей, пов’язаних з поданням звітності на паперових носіях, ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує про можливість подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

 Платники Голосіївського району столиці можуть безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Жилянська 23, каб. 104.

  За матеріалами: ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Читайте також: