Право

Заява МОЗ щодо нібито покращення стану здоров’я Т.Чорновіл є брехнею – Н. Березовий

МОЗ тисне на лікарів Т. Чорновіл, щоб пом’якшити вирок злочинцям – чоловік Т. Чорновіл.

  Заява Міністерства охорони здоров’я щодо начебто покращення стану здоров’я журналіста Тетяни Чорновіл є неправдою і не має нічого спільного з реальністю, а є спробою тиску на лікарів для пом’якшення вироку злочинцям. Про це сьогодні на брифінгу у Штабі національного спротиву заявив чоловік Тетяни Чорновіл Микола Березовий, передає кореспондент УНН.

 "Те, з яким цинізмом МОЗ видав цю заяву на Різдво, те, з яким цинізмом ця заява смакувалась керівником МОЗу, сприймається нами не інакше, як особиста помста за ті статті, в яких Тетяна проводила розслідування щодо діяльності Богатирьової та членів її родини", – наголосив він.

 Зокрема, за його словами, в статті "Королі чорного Мальборо" Тетяна доводила, що Богатирьова та її сім’я мають безпосереднє відношення до контрабанди сигарет об’ємом приблизно в 1 млрд. дол., якими українські виробники заполонили Західну Європу".

 Микола Березовий повідомив, що стан здоров’я Тетяни наразі дуже важкий.

 "Коли ми говоримо, що її стан покращився, то це порівняно з тим надзвичайно жахливим станом, який був у неї декілька днів тому. Про виписку не може бути й мови. У неї постійно тримається температура, яка свідчить про запальний процес, постійні головні болі", – повідомив чоловік Чорновіл.

 При цьому він сподівається, що лікарі вистоять перед тиском, який на них чиниться, та дотримаються клятви Гіппократа.

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати