Футбол

«Хотів би побачити Алана Дзагоєва в європейському топ-клубі», – батько

Елізбар Дзагоєв, батько півзахисника московського ЦСКА і збірної Росії Алана Дзагоєва, розповів про те, яким він бачить футбольне майбутнє свого сина.

«Звичайно ж, я б дуже хотів побачити Алана Дзагоєва в складі європейського топ -клубу. Я думаю, що про це мріє кожен футболіст, і в цьому плані мій син не є винятком», – стверджує батько російського футболіста.

Втім, нагадав батько Дзагоєва, на сьогоднішній день московський ЦСКА за своїм статусом – це найкращий футбольний клуб у Росії. За словами батька футболіста, для Алана Дзагоєва є великою честю виступати за такий сильний клуб.

Читайте також:  Сергій Булеца: «Динамо» - це моє серце»

«Він комфортно себе почуває у складі ЦСКА», – запевнив батько Алана.

Крім того, батько Дзагоєва розповів і про відносини свого сина з президентом московського ЦСКА Євгенієм Гінером. Елізбар Дзагоєв стверджує, що у його сина прекрасні відносини з президентом «армійців».

«Я не сумніваюся, що вони разом приймуть правильне рішення з приводу майбутнього мого сина», – підкреслив Елізбар Дзагоєв.

Читайте також:  Суперкубок України-2019: феєрична перемога «Динамо» з рахунком 2:1

Після цього батько футболіста розповів, що, на його думку, є найбільш важливим для Алана. Елізбар Дзагоєв вважає, що його син повинен продовжувати наполегливо працювати, показуючи свої найкращі якості у складі московського ЦСКА і збірної Росії.

Варто відзначити, що раніше генеральний директор ЦСКА Роман Бабаєв розкритикував гру Алана Дзагоєва. Зокрема, Бабаєву не сподобалася гра Дзагоєва в матчі з «Вікторією» (Плзень). У тому матчі Дзагоєв залишив свою команду в меншості, отримавши червону картку. Бабаєв нагадав, що Дзагоєв вже не вперше отримує червону картку.

Читайте також:  «Я втратив вісім місяців футболу й зараз насолоджуюся моментом», - Ярмоленко

«Клуб проведе серйозну роботу, не обмежившись одними великими фінансовими штрафами, тому що так тривати не може, це абсолютно неприпустимо», – заявив генеральний директор ЦСКА.

За матеріалами: sports.ru

Читайте також:

Коментувати