fbpx
Політика

Україну ніхто не запрошує вступати до ЄС, – Азаров

 Як повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров, зараз проводяться різні опитування громадської думки, результати яких свідчать про те, що 45 % населення України виступають за вступ до Європейського союзу і 35 % за вступ до Митного союзу.

При цьому Микола Азаров звернув увагу на те, що вступати Україну до Європейського союзу ніхто не кличе.

«Тому і питання звучить безглуздо. Його можна перефразувати: чи хочете ви вступити туди, куди вас не запрошують? Це тільки лише одна з численних спекуляцій на тему європейської інтеграції України», – зазначив глава уряду.

Читайте також:  Останній крок до світової війни: гітлерівська анексія Клайпеди (Мемеля)

Що ж до євроінтеграції, то, за словами Миколи Азарова, це, перш за все, інтеграція економіки, інфраструктури, реформа системи правосуддя, правоохоронних органів та іншого, чого, на його думку, українці повинні домагатися самі.

«Можна, звичайно, робити це за чиїмись рецептами, рекомендаціям, а можна і самим», – додав він.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Також прем’єр зазначив, що від стояння або сидіння на Майдані грошей в країні більше не стане, а навпаки – їх кількість зменшиться.

«Це абсолютно азбучна істина, яку давно непогано було б зрозуміти всім. І благополуччя створюється тільки наполегливою працею всього суспільства », – підсумував Микола Азаров.

Читайте також: