Політика

Опозиція не боїться арештів – В. Кличко

В. Кличко вважає, що арешти опозиціонерів стануть помилкою влади.

 Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко вважає, що арешт лідерів опозиції, якщо такий відбудеться, стане фатальною помилкою влади. Про це він сказав на брифінгу у Будинку профспілок, передає кореспондент УНН.

 Він підкреслив, що опозиція не боїться арештів.

Читайте також:  Юлія Тимошенко розповіла, з ким готова об’єднатися в новому парламенті

 “На сьогоднішній день дуже висока температура в суспільстві і, не дай Боже, відбудеться арешт навіть не лідерів, а звичайних людей, які беруть участь в демонстрації, це підвищить і так високу температуру”, – сказав В. Кличко.

 “Сподіваюся, що чергову помилку влада робити не буде”, – зауважив нардеп.

Читайте також:  Юлія Тимошенко розповіла, коли розпочнуться реальні зміни в країні

 Зазначимо, СБУ відкрила два кримінальних провадження за статтею 109 Кримінального кодексу (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення держвлади). Про це 20 грудня з трибуни у ВР повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка. Народний депутат Арсеній Яценюк повідомив, що у цьому провадженні проходять він та ще інші лідери опозиції. Нагадаємо, нещодавно народний депутат від “УДАРу” Валерій Карпунцов заявив, що відкриття кримінального провадження СБУ щодо нібито намагань повалення конституційного ладу та захоплення державної влади з боку опозиції має виключно політичне підґрунтя.

Читайте також:  Тука вважає, що СБУ не надасть дозвіл Савченко на поїздку в "ДНР"

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати