Економіка

Віктор Пинзеник запропонував повернути уряду для переробки проект Держбюджету-2014

В опозиції запропонували повернути уряду для переробки проект Держбюджету-2014.

  Підготовлений урядом проект Держбюджету на 2014 рік за результатами розгляду в першому читанні має бути повернутий до Кабміну для докорінної переробки. На цьому наголосив народний депутат від фракції "УДАР" Віктор Пинзеник, повідомили УНН у прес-службі партії.

 Існуючий проект бюджету, на думку економіста, поліпшити неможливо.

Читайте також:  Америка виділить Україні 250 млн. дол. і летальну зброю

 "Документ підготовлено з таким дисбалансом, при якому він перестає виконувати свою функцію – забезпечувати рівновагу (стабільність) у країні", – підкреслив Віктор Пинзеник.

 За його оцінками, 100 млрд грн, або кожна четверта гривня передбачених законом видатків загального фонду, не має джерел доходів.

 Серед складових вказаного 100-мільярдного дисбалансу економіст назвав зазначений у статті першій розмір дефіциту майже в 60 млрд, завищені на 20 млрд доходи та 20 млрд, які йдуть поза рахунком видатків на закриття дірок "Нафтогазу України" і поповнення статутного фонду Українського банку реконструкції та розвитку прямо цим структурам.

Читайте також:  Україна погасила 1 мільярд боргу по єврооблігаціям

 Крім того, Віктор Пинзеник нагадав про існування 50 млрд грн державних гарантій за кредитами.

 Економіст зазначив, що за таких масштабів дисбалансів фінансуватися будуть не всі статті, а велика частина отримувачів коштів матиме лише освячене законом "право мати право".

 "Це явище, коли казначейство не платить за зобов’язаннями бюджету, вже добре знайоме нам", – констатував Віктор Пинзеник. Він переконаний, що виправити дисбаланси у підготовленому проекті бюджету неможливо.

Читайте також:  Юлія Тимошенко передала Зеленському документи, що дозволять знизити тарифи

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати